Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kütahya Şubesi

KÜTAHYA VALİMİZE TEŞEKKÜR ZİYARETİ…

KÜTAHYA VALİMİZE TEŞEKKÜR ZİYARETİ…

KÜTAHYA VALİMİZE TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDUK.. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kütahya Şube Başkanı Malül Gazi Ahmet...

27 Ağustos 2014 13:34 - Haber 3322 defa okundu.

KÜTAHYA VALİMİZE TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDUK..

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kütahya Şube Başkanı Malül Gazi Ahmet Asım Okat ve yönetim kurulu üyeleri Malül Gazi Adnan SÜNGÜ ve Malül Gazi Necati AYDIN olarak, Valimiz Sayın Şerif Yılmaz’ı makamında ziyaret ettik.Valilik makamında gerçekleştirdiğimiz ziyarette Derneğimiz Şube Başkanı Ahmet Asım Okat tarafından, 30 Ağustos Zafer Haftası ve Derneğimiz Şeref Günü müsasebeti dolayısıyla il merkezi, ilçe ve köylerinde bulunan yaklaşık 300 Şehit ve Gazi Ailesinin katılımlarıyla Kütahya Valiliği, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği işbirliği ile düzenlenen ”Dumlupınar Şehitlikleri” gezi programına katkılarından dolayı şahsı ve camiası adına teşekkür ederek Derneğimizin şiltini sundular.

Valimiz Sayın Şerif Yılmaz; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ 30 Ağustos 1922 de eşsiz bir zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Savaşı ile vatan topraklarımız kurtarılarak, Türk Milletinin Hürriyet ve Bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuştuğu, Cumhuriyetimize hayat veren aziz milletimizin yeniden doğuşunu müjdeleyen büyük zaferin 92. yıldönümünü kutlamanın heyecanı ve sevincini hep birlikte yaşamaktayız. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatanları uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmetle anıyor, Kahraman Gazilerimize Türk Milleti olarak şükranlarımızı sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.
Bu zamana kadar Şehit ve Gazi Ailelerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı bir kez daha Derneğimiz Yönetim Kurulu ve temsil ettiğimiz camia adına teşekkür ederiz..

6387-fCU6Aps8wQ 6387-r40eGRVDyH

Bir Yorum Yazın